Het Wijkcentrum d’Oude Stadt heeft uw steun nodig om de laatste 4 maanden van 2023 door te komen!
Het is jammer dat er op dit moment geen ander potje is, daarom is het nodig om gelden bij Centrum Begroot voor laatste restje 2023 te vragen! Voor 2024 zijn er goede besprekingen.. en is er goede hoop!
Als een organisatie als sinds 1957 bestaat dan is dat een instituut dat zijn sporen ruimschoots heeft verdiend.
En verdient dus ook voldoende structurele steun te ontvangen om door te kunnen gaan.
Wijkcentrum doet al vele jaren prima werk voor de binnenstad. Staat midden tussen de bewoners en is er met name ook voor de mensen die minder gemakkelijk de wegen door de stroperige Amsterdamse politiek weten te vinden. Eigenlijk absurd dat het wijkcentrum via Amsterdam Begroot gelden moet zien binnen te hengelen. In ieder geval is investeren in het centrum belangrijker dat weer een potje opentrekken voor een hinkelbaan of een onzinnig geplaatste plantenbak.
Een dergelijk instituut mag niet verloren gaan. Zeker in een tijd van burgerparticipatie e.d. ik sluit mij geheel aan bij de argumenten van eerdere voorstanders
Het wijkcenrum heeft een duidelijke centrum functie. Ik heb aan verscheidene activieiten deelgenomen.
Het wijkcentrum d'Oude Stadt heeft in de loop van zijn bestaan aan zoveel mensen hulp gebode op wat voor een manier dan ook , dat het ondenkbaar zou zijn dat ze de laataste 4 maanden van 2023 niet door zouden kunnen gaan..
In een lange reeks van jaren is Wijkcentrum d’Oude Stadt inspiratiebron geweest voor veel activiteiten die verbetering van de stad beogen. De gemeente zou zo'n wijkcentrum moeten koesteren als participatie serieus wordt genomen.
Elke vrijdag om de twee weken hebben wij daarin het wijkcentrum d'Oude Stadt een gezellige ochtend waar we dassen en mutsen breien voor mensen die op staat leven
om dat ik samen met anderen regelmatig gebruik maak van het wijkcentrum d'Oude Stadt we breien daar dassen en mutsen. en willen dat graag blijven doen
het wijkcentrum de oude stadt is een van de weinige plaatsen waar de bewoners elkaar kunnen spreken en ontmoeten. De vele vrijwilligers hebben samen kennis. Ze geven advies over de problemen van de grote stadt. De Binnenkrant wordt daar gemaakt. De computers staan er ter beschikking van de bewoners. Ze worden daarbij ook wegwijs gemaakt als ze er niet mee om kunnen gaan.
Bewoners die een werkgroep willen oprichten en vergaderen kunneni n kerkstraat terecht, mensen die een praatje willen make
Wil je op de hoogte gebracht worden wanneer er een nieuwe fase van start gaat? Laat dan je gegevens achter.